Güncellendi
preloader
savedRenkli ve marjinal saç modeli denilince akla gelen ilk isimlerden olan ünlü yıldız Pink’in saç modelini siz de denemek istiyorsunuz ama yüzünüze uygun olup olmayacağından emin değil misiniz?
Günümüzde hızla yayılan renkli saç modasını keskin bir kesimle birleştiren bu model kesinlikle cesaret istiyor. Normalde erkeksi görünüm istemeyen kadınların uzak durduğu bu model aslında oldukça
feminen bir görünüm de ortaya çıkartabiliyor. İşte Pink’in saç modelini tercih etmeniz için 5 sebep:

1- Yüz Hatlarınızı Tanıyın
Yanları kısa üstleri ise bir hayli uzun bırakılarak ortaya çıkan bu modelde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yüz hatlarınız. Eğer yüz hattınız yuvarlak ve yanaklarınız belirginse bu model sizi daha keskin ve karizmatik bir görünüme kavuşturacaktır ama keskin yüz hatlarını daha da belirginleştirmek istiyorsanız bu modelden uzak durmanız gerekebilir.

2- Büyük Küpelerle Stilinizi Tamamlayabilirsiniz
Bu saç modelinin en önemli artılarından biri büyük aksesuarları rahatça taşıyabilmesi. Pink’in de sık sık tercih ettiği bu büyük aksesuarlar stilinizin en büyük tamamlayıcısı olup feminen bir görünüme ulaşmanıza da yardım edecektir.

3- Hacimli Bir Saç Her Zaman Dikkat Çeker!
Yanları kısa olsa da üstleri uzun ve dikkat çekici olarak şekil alabilecek bu modelde Kyana Evozen Restore Extreme Güçlü Tutucu Bakım Köpüğü gibi ürünlerle saçınıza hacim katabilir ve dikkatleri kolaylıkla üstünüzde toplayabilirsiniz. Ayrıca maşa ile dalgalı bir saç şekli de elde edebilir ve Argan Saç Spreyi gibi bir saç spreyi ile sabitleyebilirsiniz.

4- Farklı Renklerle En Uyumlu Model Saç kesimi olarak zaten alışılmışın dışında olan bu modeli rengarenk boyalarla  canlandırabilirsiniz. Yarı kalıcı saç boyalarının rengarenk dünyası bu modele çok iyi gidecek.

5- Yıldız Gibi Parıldamak İçin Capcanlı bir saça sahip olmak için ve her yerde yıldız ışığınızı taşımanız için saçınızı Boyalı Saçlar için Renk Koruyucu Şampuan ile yıkayabilir ve capcanlı renkleri uzun süre koruyabilirsiniz. Unutmayın bu model enerjik bir model ve parlaklık bu modeli kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta.