Nativebase Keratin Bakım İle Yanmış Ve Yıpranmış Saçlara Son !

Yanmış Saçlara Çözüm Önerileri

Yanan saçlara çözüm için önce saçlarımızın hangi sebepten dolayı yandığına karar vermekle işe başlayalım. Saçlarınız oryal den, boyadan veya ısılı işlemlerden dolayı yanmış olabilir. Kendine uygun olan bakım önerisini seçerek saçlarını kurtarmanın mutluluğunu yaşayabilirsin.

Oryalden Yanan Saçlara Bakım Önerileri

Oryal, saçın rengini açmada kullanılan kimyasal bir maddedir. Saçın keratin ve pigment yapısını bozarak saçta açıcı bir etki yapar ve bu da saçlarınyanmasına neden olur. Bu nedenle oryal işlemi saça başarılı bir şekilde uygulandığında bile saçların yapısında bir miktar yanma görülür. Başarısız bir şekilde yapılan uygulamalarda ise oryalden yanan saçta ciddi kırılma ve kopmalar meydana gelebilir.

Oryaldenya da açıcılardan yanan saçları kurtarmanın tek bir yolu vardır. İçeriği oldukça iyi olan bir keratin ile keratin bakımı ya da diğer bir adı ile saç botoksu uygulaması yapılmasıdır. Yanan bir saça şampuan, saç maskesi, saç yağları onaramazlar. Bu ürünler sadece saçları günü birlik bir yumuşaklık sağlayabilir. Saçların ana maddesi keratindir. Yanan saçlarda keratin seviyesi oldukça düşer. Keratin tedavisi ile saçlar tekrardan eski sağlığına kavuşur.

Bir yanıt yazın

Kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.