Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için TeşekkürlerECHOSLINE SELIAR KERATİN MASKESİ (500ML)

Kimyasal işlem görmüş ve boyalı saçlar için tedavi sonrası maske, 500ml

145.00 TL 190.00

Paylaş:

Eğer lüks olarak uzun saçların bir hayranıysanız veya belki de kendi renginizi renklendirmek, hatta bir izin almak istiyorsanız, saçınızı kesmek için acele etmeyin. EchosLine'ın yeni maskesi ile saçınızı koruma ve hatta durumunu önemli ölçüde iyileştirme şansınız var.
Seliar Keratin maskesi, değerli bileşenlerle zenginleştiren eşsiz bir üründür ve ayrıca serbest şekilli agresif kimyasallar ve sülfatlar ve parabenler gibi zararlı katkı maddeleri içerir. Argan yağı saçı mükemmel bir şekilde nemlendirir, farklı besinler ve vitaminlerle besler.
Keratin zekice saçları geri kazandırır ve yumuşak bir kaynama ile doldurur.

Öte yandan, UV filtreleri saçları güneş ışığının olumsuz etkilerinden koruyacaktır. Uygulama: Şampuandan sonra saçları kurulayın ve eşit şekilde uygulayın ve saçın uzunlukları ve uçları boyunca taraklayın. Bir saç kapağı uygulayın ve 3-5 dakika beklettikten sonra iyice durulayın.

Boyut: 500ml

Fashion has been creating well-designed collections since 2010. The brand offers feminine designs delivering stylish separates and statement dresses which have since evolved into a full ready-to-wear collection in which every item is a vital part of a woman's wardrobe. The result? Cool, easy, chic looks with youthful elegance and unmistakable signature style. All the beautiful pieces are made in Italy and manufactured with the greatest attention. Now Fashion extends to a range of accessories including shoes, hats, belts and more!

Posthemes

09/07/2018

demo

That's OK!

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked