Pnkre Kaş Şekikllendirici

Sadece kaşlar için özel olarak formülize edilmiştir,Pnkre Kaş Şekillendirici’yi kaşlarınıza az miktarda parmak veya fırça yardımıyla uygulayın,Kaşlarınıza istediğiniz şekli verin ve tüm gün boyunca kullanın,Kolay temizlenir, kalıntı bırakmaz,Alerjik reaksiyon gösterebilir,Gözlerle temastan kaçının. Temas halinde ılık su ile yıkayınız,Çocuklardan uzak tutunuz.  

Native Base Repair Onarıcı Maske

Saçlarımız mevsimsel etkiler ya da kimyasal işlemler nedeniyle en çok ihtiyaç duyduğu nem dengesini kaybedebilir.Her saç tipine uygun olan Onarıcı Maske saçlarınızın ihtiyacı olan nemi sağladıktan sonra eski görüntüsüne kavuşmasında en etkili üründür.

Keune Silver Reflex Şampuan

Keune Design Line Silver Reflex Shampoo, saçı temizleyen ve beyaz veya gri saçtaki istenmeyen sarı tonları gideren, güçlendirilmiş bir gümüş şampuandır. Buğday proteini saç yapısını korur ve hacmini verir. Provitamin B5, nem dengesini düzenler. Yararları: Saç temizler Beyaz veya gri saçlarda istenmeyen sarı tonları giderir Buğday proteini saç yapısını korur ve hacim kazandırır Nem dengesini […]

Kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.