Güncellendi
preloader
saved1) Para Transfer ile;

Ödemeyi, Banka Havalesi veya EFT olarak hesabımızın bulunduğu bankalardan herhangi birisine yapabilirsiniz.

YAPI KREDI BANKASI 

YÜCEL ÖZGAN

Hesap No45532774

Şube  :AVCILAR-ÇARŞI ŞUBESİ (446)

IBAN:TR16 0006 7010 0000 0045 5327 74

2) Sitemiz üzerinden kredi kartı ile;

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile online tek ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar hemen çekilmeyecek, gün sonuna kadar bloke edilecektir. Sanal P.O.S.’ların otomatik gün sonu yapıldığında ise ödemeniz gerçekleşmiş olacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi;

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; üç iş günü içerisinde ödenmesi gereken bedeli hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat;

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Seçmiş olduğunuz kargo firmasıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz. Siparişleriniz onaylandıktan sonra aynı gün içinde kargo firmasına teslim edilir. 
 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerli olup, KKTC teslimat fiyatlandırması ile ilgili müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.