Güncellendi
preloader
savedSon birkaç yıldır sadelik her ne kadar ön planda olsa da Kırmızı Halı’da dikkat çekici modeller de tercih ediliyor. Sakin toplanmış, uğraşılmamış görünümlü topuzlar en çok tercih edilen modellerden. Tabi ki alışılmışın dışına çıkan abartılı ve iddialı saçları da görmeye devam ediyoruz. Örgüler, balerin topuzları, ensede toplanmış saçlar topuz modellerinin başında geliyor. Özellikle örgü saç modelleri günlük kullanımdan çıkıp abiye elbiseler ile de kullanılıyor. Size de ilham olacağını düşündüğümüz, 2019 yılının Kırmızı Halıları’ndan dikkat çeken topuz modellerini derledik.

Lady Gaga’nın Retro topuzu

Platin saçlarını şık bir topuzla tepede toplayarak retro bir saç modelli tercih eden Gaga bizce çok asil duruyor. Retro topuz tercih eden bir ünlü de Dita Von Teese. Önde toplanmış topuz modeliyle Von Teese radikal tarzını ortaya koyanlardan olmuş. Siz de bu isimlerden ilham alarak saçınızı şekillendirmeye karar verirseniz, son adımda Spray Bitiş Spreyi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Maria Nila ürünlerinin %100 vegan içeriğe sahip olup, hiçbirinde hayvansal içerikler bulunmadığını da hatırlatmak isteriz.

En sade haliyle; topuz

Caroline Daur, Elle Fanning ve Selena Gomez ensede sıkı toplanmış topuz tercih ederken, Kiki Layne ve Amandla Stenberg ise örgülerden oluşan ensede toplanmış bir topuz tercih etmişler. Günlük hayatta kullanılan örgü saçların topuz modellerine farklı bir tarz kattığı kesin.

Uğraşılmamış, İddialı ve Sade; Topuz

Alessandra Ambrosio, Bella Hadid, Penelope Cruz, Luma Grothe, Linda Cardellini ve Josephine Skriver Kırmızı Halı’da sakin toplanmış ve uğraşılmamış görünümlü topuz modelini tercih eden ünlülerden. Ünlülerden ilham alarak kullanmayı tercih ettiğiniz topuzunuzu, Elektriklenme Önleyici Parlaklık Spreyi ile sabitlemeyi tercih edebilirsiniz.