Güncellendi
preloader
savedNative Base Daily Bakım Sonrası Şampuan 500 ml

119.90 TL 159.00

Paylaş:

NATIVE BASE DAILY SHAMPOO AFTER TREATMENT NEDİR ?
Native Base Daily Shampoo bakımızın süresini uzatmak ve günlük kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Gündelik hayatta kullandığımız birçok şampuan sülfat ve sodyum içerir. Doğal bitki ve meyve özlerinden oluşan bu şampuan sülfat ve soydum içermez böylece sacınızın doğal dengesini korumakla beraber bakımınızın süresini uzatmaya katkıda bulunur. Saçlarınızın ipeksi bir hal almasını, dolgun, canlı ve pürüzsüz görünmesini sağlar.
Ürünümüz 500 ml dir.
8681546007078
8681546007160

Native Base Daily Shampoo keratin bakımından 2 gün sonra Native Base Daily Conditioner ile birlikte uygulanmalıdır.Native Base Daily Shampoo'yu Native Base Daily Conditioner'den önce ıslak saça uygulayınız, uygulama sırsında saçlarınızı köpürtün ve durulayın. Gerekli görüldüğünde işlemi tekrar edebilirsiniz.

Fashion has been creating well-designed collections since 2010. The brand offers feminine designs delivering stylish separates and statement dresses which have since evolved into a full ready-to-wear collection in which every item is a vital part of a woman's wardrobe. The result? Cool, easy, chic looks with youthful elegance and unmistakable signature style. All the beautiful pieces are made in Italy and manufactured with the greatest attention. Now Fashion extends to a range of accessories including shoes, hats, belts and more!

Posthemes

09/07/2018

demo

That's OK!

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked